Hva kan vi gjøre for deg?

Finn oss: Tvetenveien 170 4 etg. 0671 Oslo
Ring oss: 22 65 10 10
Faks oss: 22 65 10 11
Mail oss: post@c-e.no

Rett person til rett tid

Hvis du ønsker å klage over en vare eller tjeneste kjøpt hos oss, kan du inngi en klage til:

Håndverkerklagenemnda
Postboks 5480 Majorstuen
0305 Oslo 

Alternativt:

Forbrukerrådet
Postboks 463 Sentrum
0105 Oslo

Når du sender klagen til nemnda skal du informere om vår e-postadresse post@c-e.no

Arve Pettersen
Daglig leder / Installatør
Tlf. 911 74 479
arve@c-e.no
Espen Gustavsen
Installatør
Tlf. 922 52 121
espen@c-e.no
Marianne Bjørgan Gaski
Kontormedarbeider
Tlf.46889959
marianne@c-e.no
Frode Nikolai Hansen
Tekniker
Tlf. 930 30 629
frode@c-e.no
Glenn Andersen
40614232
glenn@c-e.no
Tobias Nyhoff Hagen
90894450
tobias@c-e.no
Dennis Løseth
90217322
dennis@c-e.no
Eirik Nagvik Sundby
90471367
eirik@c-e.no
Herman Skjeltorp
47652524
herman@c-e.no
Kristoffer Sundtveten
94140572
kristoffer@c-e.no
David Nordli
90203472
david@c-e.no
Truls Røe
41516217
truls@c-e.no
Ulrik Utakleiv
46847414
ulrik@c-e.no
Theodor Winnæs
91991928
theodor@c-e.no
Marius Skjærstad
90637707
marius@c-e.no
Kristian J Blomhoff
46882790
kristian@c-e.no
Iver Noss
92884402
iver@c-e.no
Christian Frøyland Foss
45874215
christian@c-e.no

Kontaktskjema

Navn
E-post
Beskjed